Partnerzy:
zoom
zoom
logo
ajax loader

Ta sama praca, te same warunki-wpływ na zatrudnienie
migrantów w Polsce

projekt  współfinansowany z funduszy norweskich

Idąc za ciosem i korzystając z kolejnego zaproszenia do składania projektów złożyliśmy wniosek o kontynuację zakończonego projektu „Zatrudnienie cudzoziemców – praca w środowisku wielokulturowym – nowe oblicze dialogu społecznego” pod tytułem: „Ta sama praca, te same warunki – wpływ na zatrudnienie migrantów w Polsce” .
Pod koniec lutego uzyskaliśmy akceptację na jego realizację. Projekt będzie realizowany przez 1 rok począwszy od kwietnia 2023r. W jego ramach zorganizujemy wizytę studyjną w Norwegii oraz dwa typy szkoleń: jedno z prawa pracy dla osób, które nie brały udziału w szkoleniach z poprzedniego projektu (2 dniowe) oraz drugie z negocjowania układów zbiorowych pracy i porozumień, dla osób, które już uczestniczyły w poprzednich szkoleniach (4 dniowe).
O ustalonych terminach szkoleń będziemy informowali wszystkich drogą elektroniczną.
 

Bliższe informacje można uzyskać drogą mailową lub telefoniczną w Sekretariacie Metalowców
Dorota Mikłos  32  25 38 723; 601 91 91 66; biuro@sekretariatmetalowcow.pl

 

 REALIZACJA PROJEKTU – SZKOLENIA

Mimo gorącego okresu wyborczego w naszych strukturach rozpoczęliśmy realizację projektu z funduszy norweskich pt. „Ta sama praca, te same warunki – wpływ na zatrudnienie migrantów w Polsce”. Zgodnie z planem, przed przerwą wakacyjną zrealizowaliśmy część szkoleń przy sporym zainteresowaniu ze strony organizacji związkowych. Dla tych, którym nie uda się uczestniczyć przed wakacjami będziemy mieli nowe terminy, o których poinformujemy, jak tylko zostaną ustalone.

Poniżej część zdjęć z odbytych szkoleń. 

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Okres wakacyjny dobiegł końca, a my ruszyliśmy z kolejnymi szkoleniami

Wizyta studyjna w Oslo

 

Konferencja 26 października Warszawa